Logo Duhového ráje Logo Plaváčků
První pololetí 2017/2018 od 18. 9. 2017 do 2. 2. 2018

Pozor: Plaváčci od 4. 9. 2017 do 8. 2. 2018

Cvičení dospělých probíhá CELOROČNĚ.
Neprobíhá formou kurzu. Rezervace ZDE

Pondělí 08:00 - 12:00
Duháček - hlídání dětí
Tým Duhového ráje
0/8
10:00 - 10:30
Kreativní tvoření 1-děti 2-4roky
Nikča
6/10
15:45 - 18:15
4 týdenní kurz HJT 9.10-30.10.
Mgr. Michaela Švábová
0/15
15:45 - 18:15
4 týdenní kurz HJT 6.11.-27.11.
Mgr. Michaela Švábová
0/15
15:45 - 18:15
4 týdenní kurz HJT 11.9.-2.10.
Mgr. Michaela Švábová
0/15
Úterý 08:00 - 12:00
Duháček - hlídání dětí
Tým Duhového ráje
0/8
09:00 - 09:45
Zajíčci - děti 2 - 2,5roky
Zdenka
6/10
10:00 - 10:45
Klokánci - děti 2.5 - 3,5 let
Zdenka
10/10
10:00 - 10:45
Tanečky s dětmi v šátku
Silva
0/10
11:00 - 11:45
Berušky 1 - děti 1,5 - 2 roky
Zdenka
9/10
12:00 - 12:45
Sluníčka - děti 12 - 15 měsíců
Zdenka
1/10
13:00 - 13:30
Mrňouskové - děti 6 - 9 měsíců
Blanka
10/10
14:00 - 15:30
Dramaticko-literár. kurz Momenty
Karolína
0/10
16:00 - 16:45
Přípravka karate pro děti
Ing. Dana Hradská
1/10
17:00 - 17:45
Karate mini KID - děti 6-10 let
Ing. Dana Hradská
10/12
18:00 - 18:45
Karate KIDs děti 11-13let
Ing. Dana Hradská
4/12
Středa 08:00 - 12:00
Duháček - hlídání dětí
Tým Duhového ráje
0/8
10:30 - 11:30
Cvičení pro maminky s hlídáním
Janča Vítková
4/8
15:00 - 15:45
Cvíčo pro děti 1-1,5 roků
Lenka Langová
1/5
16:00 - 16:45
Kreativní tvoření 2-děti 3-6let
Andrea
1/10
16:00 - 16:45
Žabky 1 - děti 2,5 - 4 roky
Silva
12/13
16:00 - 16:45
Opičky-v Duhovém ráji-děti 3-5
Zdenka
8/10
17:00 - 17:45
Žabky 2 - děti 4 - 6 let
Silva
5/13
17:15 - 18:15
FitKarate + sebeobrana pro ženy
Ing. Dana Hradská
2/12
17:30 - 18:30
Cvičení pro těhotné
Janča Vítková
1/8
Čtvrtek 08:00 - 12:00
Duháček - hlídání dětí
Tým Duhového ráje
0/8
09:00 - 09:45
Broučci 1 - děti 1 - 1,5 roku
Blanka
11/11
10:00 - 10:45
Berušky 2 - děti 1,5 -  2 roky
Blanka
10/10
11:00 - 11:30
Miminka - děti 2 - 5 měsíců
Míša, Janča a Blanka
10/10
12:00 - 12:30
Mazlíci - děti 7 - 10 měsíců
Blanka
0/10
17:00 - 18:10
Opakovací lekce HJT
Mgr. Michaela Švábová
2/15
18:00 - 19:00
Karate - DĚTI
Ing. Dana Hradská
2/8
Pátek 06:30 - 07:30
Iyengar jóga pro začátečníky
Ing. Tomáš Petr
0/12
08:00 - 12:00
Duháček - hlídání dětí
Tým Duhového ráje
0/8
09:00 - 09:45
Broučci 2 - děti 1 - 1,5 roků
Blanka
1/10
10:00 - 10:45
Zajíčci - děti 2 - 2,5 roků
Blanka
6/10
11:00 - 11:30
Koťátka - děti 10 - 12 měsíců
Blanka
8/10
16:00 - 18:00
MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA 1.12.2017
Mikuláš, čert a anděl
12/30
16:00 - 22:00
REZERVACE 8.12.2017

1/1
16:30 - 17:30
Divadelní pohádka - 24.11.2017
Divadlo Kača a Kača
0/50
18:00 - 10:00
Noční spaní v Duháči 20.10.2017

0/20
Sobota 10:00 - 13:00
Kateřinské advent. tvoření 25.11
floristka paní Králová
0/40
14:00 - 17:00
REZERVACE 18.11.2017

1/1
15:00 - 18:00
REZERVACE 23.9.2017

1/1
15:00 - 18:00
REZERVACE 30.9.2017

1/1
15:00 - 18:00
REZERVACE 14.10.2017

1/1
15:30 - 18:30
REZERVACE 21.10.2017

1/1
16:00 - 19:00
REZERVACE 11.11.2017

1/1
16:00 - 18:00
MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA 2.12.2017
Mikuláš, čert a anděl
2/30
17:00 - 22:00
REZERVACE 16.12.2017

1/1
Neděle 11:00 - 15:00
REZERVACE 24.9.2017

1/1
15:00 - 18:00
REZERVACE 8.10.2017

1/1
15:30 - 18:30
REZERVACE 1.10.2017

1/1
16:00 - 18:00
MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA 3.12.2017
Mikuláš, čert a anděl
0/30
Po kliknutí na vybraný kroužek získáte bližší informace a můžete se objednat.
©2009 vytvořil David Beran