Logo Duhového ráje Logo Plaváčků
Druhé pololetí 2016/2017 od 6. 2. 2017 do 16. 6. 2017

Pozor: Plaváčci od 13. 2. do 30. 6. 2017

Cvičení dospělých probíhá CELOROČNĚ.
Neprobíhá formou kurzu. Rezervace ZDE


Pondělí 07:30 - 17:00
Přím.tábor Detektivové 17.-21.7.
Tým Duhového ráje
8/20
07:30 - 17:00
Přím.tábor Ledové království
Tým Duhového ráje
8/20
07:30 - 17:00
Přím.tábor Dopravní výchova 31.7
Tým Duhového ráje
5/20
07:30 - 17:00
Přím.tábor Na farmě 7.-11.8.2017
Tým Duhového ráje
1/20
07:30 - 17:00
Přím.tábor Přírodovědné hrátky s
Tým Duhového ráje
2/20
07:30 - 17:00
Přím.tábor Povolání 21.8 - 25.8.
Tým Duhového ráje
6/20
07:30 - 17:00
Přím.tábor Olympijské hry z Ria
Tým Duhového ráje
14/20
08:00 - 12:00
Duháček - hlídání dětí
Tým Duhového ráje
0/8
10:00 - 10:30
Kreativní tvoření 1-děti 2-4roky
Andrea
2/10
15:45 - 17:15
6 týdenní kurz HJT 3.4.-29.5.
Mgr. Michaela Švábová
0/15
16:00 - 16:45
Dramaťáček 1 - děti 4-6 let
Hanka
1/10
17:20 - 18:20
Opakovací lekce HJT
Mgr. Michaela Švábová
0/15
Úterý 08:00 - 12:00
Duháček - hlídání dětí
Tým Duhového ráje
1/8
09:00 - 09:45
Zajíčci - děti 2 - 2,5roky
Katka
8/10
10:00 - 10:45
Berušky 1 - děti 1,5 - 2 roky
Katka
11/11
11:00 - 11:45
Berušky 2 - děti 1,5 - 2 roky
Katka
11/11
12:00 - 12:30
Mrňouskové - děti 6 - 9 měsíců
Katka
10/10
13:00 - 13:45
Broučci - děti 1 - 1,5 roku
Katka
10/10
14:00 - 15:30
Dramaticko-literár. kurz Momenty
Karolína
0/10
17:00 - 17:45
Karate mini KID - děti 6-10 let
Dana
4/12
18:00 - 18:45
Karate KIDs děti 11-13let
Dana
2/12
19:00 - 20:30
Iyengar jóga pro začátečníky
Ing. Tomáš Petr
0/12
Středa 08:00 - 12:00
Duháček - hlídání dětí
Tým Duhového ráje
0/8
10:30 - 11:30
Cvičení pro maminky s hlídáním
Janča Vítková
2/8
15:00 - 15:45
Cvíčo pro děti 1-1,5 roků
Lenka Langová
5/5
16:00 - 16:45
Kreativní tvoření 2-děti 3-6let
Andrea
4/10
16:00 - 16:45
Žabky 1 - děti 2,5 - 4 roky
Eliška
13/13
17:00 - 17:45
Žabky 2 - děti 4 - 6 let
Eliška
13/13
17:00 - 18:30
Dramaťáček 2 - děti 6 - 13 let
Hanka
0/10
17:15 - 18:15
FitKarate + sebeobrana pro ženy
Dana
1/12
17:30 - 18:30
Cvičení pro těhotné
Janča Vítková
3/8
Čtvrtek 08:00 - 12:00
Duháček - hlídání dětí
Tým Duhového ráje
1/8
09:00 - 09:30
Koťátka - děti 10 - 12 měsíců
Katka
8/10
10:00 - 10:45
Zajíčci 2 - děti 2 -  2,5 roků
Katka
8/10
11:00 - 11:45
Sluníčka - děti 12 - 15 měsíců
Katka
11/11
12:00 - 12:30
Miminka - děti 2 - 5 měsíců
Míša, Janča a Katka
10/10
Pátek 06:30 - 07:30
Iyengar jóga pro začátečníky
Ing. Tomáš Petr
0/12
08:00 - 12:00
Duháček - hlídání dětí
Tým Duhového ráje
3/8
09:15 - 10:00
Zajíčci - děti 2 - 2,5 roků
Zdenka
9/10
10:15 - 11:00
Klokánci - děti 2,5 - 3,5 roků
Zdenka
7/10
15:30 - 18:30
REZERVACE 9.6.2017

1/1
16:00 - 19:00
REZERVACE 26.5.2017

1/1
16:00 - 21:00
REZERVACE 23.6.2017

1/1
16:30 - 18:00
Zvonečkový průvod 2.6. v 16.30h.
Tým Duhového ráje
13/150
18:00 - 10:00
Noční spaní v Duháči 26.5.2017

0/20
Sobota
Neděle 15:00 - 18:00
REZERVACE 18.6.2017

1/1
15:00 - 19:00
REZERVACE 25.6.2017

1/1
Po kliknutí na vybraný kroužek získáte bližší informace a můžete se objednat.
©2009 vytvořil David Beran